KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4148314
nr 414 8314
Etsning
Konstbilaga till Varia, Zorn, Maja, 19x15 (vikskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 22 maj 2006
100 kr
500 kr
300 kr
500 kr